Mansur Yavaş’ın ‘şeffaf’ siyasetine şu anda ulaşılamıyor!

  • Haber7 / ÖZEL

CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, temiz ve şeffaf siyaset yaptığını ifade ederek 5 yıllık Seçim Öncesi Mali Raporu’nu erişime açtığını duyurdu.

Yavaş, şu ifadeleri kullandı:

“Temiz, şeffaf siyaset için mal varlığımı kamuoyuna açıklamıştım. Türkiye’de bir ilk… Şimdi de seçimden sonra Belediyeyi nasıl devir aldığımızı ve seçime giderken nereye getirdiğimizi gösteren Belediyemizin 2019-2024 yılları arası 5 yıllık mali işlemlerimizdeki gelişmeleri gösteren Seçim Öncesi Mali Raporu’muzu açıklıyoruz. Halktan aldığımız paranın hesabını kuruşu kuruşuna halka vermeye devam edeceğiz. Rapora ulaşmak için:  https://www.ankara.bel.tr/dokumanlar/saydamlik-ve hesapverilebilirlik/secim-oncesi-mali-raporlar”

DUYURUDAN BİR GÜN SONRA ERİŞİME KAPATILDI

Temiz ve şeffaf siyaset yaptığını dile getiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın 5 yıllık mali raporuna ulaşmak isteyen vatandaşlar, “Üzgünüz, aradığınız sayfa bulunamadı! Aradığınız sayfa kaldırılmış olabilir, adı değişmiş olabilir ya da geçici olarak kullanılmamaktadır.”yazısı ile karşılaştı.

Duyurudan bir gün sonra erişime kapatılan raporun isminde, “saydamlık ve hesap verilebilirlik” beyanları dikkat çekerken raporun neden erişime kapatıldığı bilinmiyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x