‘Korkma Ben Yanındayım’ seti mühürlendi

MedYapım imzalı ‘Korkma Ben Yanındayım’ dizisinin Beykoz’da ev sahnelerinin çekildiği, bir aileye ait gecekondu Beykoz Belediyesi tarafından mühürlendi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Belediye, şahsa ait gecekondunun “plato ruhsatı” olmadığını gerekçe gösterdi. Geçen ay çekim izni almak için Beykoz Belediyesi’ne 60 bin TL ödeyen MedYapım ise mekanın plato değil, gerçek bir mekan olduğunu belirtti.

GECEKONDUYA EVİN SAHİBİ AİLE DE GİREMİYOR

Bütün dizilerin gerçek mekanlarda çekildiğine dikkat çeken MedYapım, geçmişte Beykoz Adliyesi, Beykoz Belediyesi ve Beykoz Devlet Hastanesi‘nde de çekim yaptıklarını hatırlatarak, hiçbirinin plato ruhsatının olmadığını söyledi.

Beykoz Belediyesi’nin mühürlediği gecekonduya evin sahibi aile de giremiyor. Belediye görevlileri, buzdolabında bozulacak malzeme olduğu için elektrik şalterini kaldırmadıklarını da zapta not düştü.

Cumartesi akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Now’un ‘Korkma Ben Yanındayım’ dizisi, Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Muray Aygen, Didem Balçın gibi isimleri buluşturuyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x